Blog > Komentarze do wpisu

mamy nastolatka

mój syn ma 180cm wzrostu, włosy na nogach i pod pachami (pewnie nie tylko z resztą). ciągle z tyłu głowy mamy pytanie, czy kiedykolwiek będzie żył samodzielnie.

w tym roku na wakacjach był na obozie harcerskim - budował prycze i załatwiał się do latryny... wrócił bardzo szczęśliwy. potem był wyjazd z tatą w góry i za chwilę z nami pod namiot.

teraz trenujemy nudzenie. zero zadań, wstaje kiedy chce jak jest głodny to się pyta co może zjeść... do końca wakacji kilka dni, nie mieliśmy tyle zapału by wozić go godzinę do lesznowoli. choć tam robią cudne półkolonie.

dla niego najtrudniejsze jest znaleźć sobie własną aktywność. trochę się nudzi, czasem wyjdzie na dwór - pilnowany przez KizOn  może robić co chce.

nie jest źle - daje radę :)

czwartek, 25 sierpnia 2016, cedosia

Polecane wpisy

  • terapia czaszkowo-krzyżowa i inne

    zaczęliśmy terapię czaszkowo-krzyżową, głównie dlatego, że ktoś z rodziny nam zaproponował taką usługę. trudno powiedzieć czego się spodziewam, pewnie niczego.

  • Ubrania, czy Staś

    Młody ostatnio dopytuje się usilnie o los swoich ubrań. musi wiedzieć gdzie trafiły potem jak z nich wyrósł i on i jego młodszy brat. W zasadzie upiera się że m

  • nawigacja

    Znalazłam nowy produkt służący do odnajdywania. producenci mieli na myśli zwierzaki, ale nigdzie nie jest napisane, że dzieciom szkodzi. Myślę że niektórzy z na

stat4u

Autyzm newsletter