Blog > Komentarze do wpisu

samodzielność level 3

Uczymy młodego samodzielnego poruszania się autobusami. Przejechał już pierwszy raz całkiem sam kilka przystanków i wysiadł na czas. :)

jest mało okazji do takich ćwiczeń - ze szkoły przywozi go bus, ale nie ma tez pośpiechu.

moje największe wątpliwości są związane z faktem, że nie wiem co z tego co mówię zostaje w jego głowie i  w jakim kształcie. obawiałam się reakcji na sprawdzanie biletów, omawialiśmy co zrobić - a w zasadzie ja gadała i gadałam... synio nijak nie zamierzał powtórzyć po mnie ani przećwiczyć,  ale gdy przypadkiem spotkaliśmy kanara dokładnie wiedział co zrobić - więc chyba najtrudniejsze za nami.

na naszych comiesięcznych spotkaniach "niewidzialnych dzieci" ćwiczymy właśnie temat podróży, jeśli chcecie możecie się przyłączyć --> niewidzialne-dzieci.pl

czwartek, 31 marca 2016, cedosia

Polecane wpisy

  • blogowanie jest dziedziczne ;)

    tymczasem mój syneczek wraz ze swoją klasą zaprasza Was na własny blog klikajcie poniżej nakreceninawiecej.blogspot.com

  • terapia czaszkowo-krzyżowa i inne

    zaczęliśmy terapię czaszkowo-krzyżową, głównie dlatego, że ktoś z rodziny nam zaproponował taką usługę. trudno powiedzieć czego się spodziewam, pewnie niczego.

  • Ubrania, czy Staś

    Młody ostatnio dopytuje się usilnie o los swoich ubrań. musi wiedzieć gdzie trafiły potem jak z nich wyrósł i on i jego młodszy brat. W zasadzie upiera się że m

Komentarze
2016/08/21 22:57:07
Cedosiu
Czytam... Twoj a blog od dawna moj syn zmusil mnie do Zamkniecia bloga bo sobie przeczytal I Jak aspi wykazal sie brakiem poczucia humoru... bloga...czy mozesz mi pomoc... Mama Emila Wytrzymalska zahaslowala blog I rozumiem...ale stracilam kontakt moglbys ja zapytac na priv czy da mi dostep...moj Michas juz 19lat...w innej rzeczywistosci bo angielskiej ale po rozach sie nie turlamy.
Ale przede mna wizja powrotu do Warszawy z moim cudem.
-
2016/08/21 22:58:54
Aha I jeszcze moj nowy emai...ellat40@yahoo.co.uk bo ten na gazecie umarl. Gdyby cos
-
2016/08/25 18:24:42
wytrzymalska.blox.pl/html działa. nie rozumiem w czym Ci pomóc?
stat4u

Autyzm newsletter